Witaj!  

AL1 ADAPTER ODBIORNIK PADA XBOX PC USB Xbox360

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam,
zakupiłem na allegro odbiornik do pada Xbox 360, gdyż wcześniejszy odmówił posłuszeństwa po 7 latach.
Wczoraj odebrałem przesyłkę i po podłączeniu odbiornika do PC wykrywa go jako nieznane urządzenie.
Windows 10 nie potrafi dobrać sam sterowników, a pobrane ze strony https://www.microsoft.com/accessories/pl...or-windows nie działają.
W czym problem? 

Proszę o pomoc lub o link ze sterownikami do odbiornika.

Pozdrawiam
Proszę odinstalować stare sterowniki, i podłączyć jeszcze raz, najlepiej w inny port USB
Sterowniki poprzedniego odbiornika były standardowymi sterownikami windowsa. Nic nie musiałem instalować więc nawet nie wiem czego szukać do odinstalowania. W programach i funkcjach nie ma żadnej wzmianki o sterownikach ów urządzenia.

Zmiana portu USB nic nie wniosła. Odbiornik dalej wykrywany jest jako "nieznane urządzenie" :(
Dziś wziąłem urządzenie do pracy, podłączone na kilku komputerach daje ten sam efekt - jest rozpoznane jako "nieznane urządzenie" :(
(13-09-2017, 14:22:20) Gość napisał(a): Dziś wziąłem urządzenie do pracy, podłączone na kilku komputerach daje ten sam efekt - jest rozpoznane jako "nieznane urządzenie" Sad

Dzień dobry, urządzenie prawdopodobnie uszkodziło się w transporcie, proszę odesłać wymienimy na nowe.

Pozdrawiam,
3SELL Sp. z o.o.